Na straży spokoju Zmarłych – usługi pogrzebowe Raszyn

Według mitologii greckiej trójgłowy pies Cerber był strażnikiem pilnującym dostępu do świata zmarłych. Nie pozwalał duszom, które znalazły się po drugiej stronie Styksu na opuszczenie miejsca wiecznego pobytu i jednocześnie naruszać spokoju tego miejsca ludziom żywym, którzy z ciekawości próbowali przedostać się za Styks. Dzisiaj firma „Cerber” jest symbolem solidnych i rzetelnych usług funeralnych świadczonych przez zakład pogrzebowy z Raszyna. Właściciele i pracownicy zakładu ponad wszystko dbają o pokój dusz Zmarłych i spokój serca i umysłu tych, którym przyszło bliskich opłakiwać.

Doświadczenie i wysoka jakość usług – zakład pogrzebowy w Raszynie

Zakład pogrzebowy Cerber (https://raszyn.pogrzeby-cerber.pl/) swoim zasięgiem obejmuje głównie Raszyn oraz okoliczne miejscowości. Dowodem uznania i zaufania do firmy jest fakt powierzenia zakładowi funkcji administratora cmentarza parafialnego w Pęcicach. Takiego zaszczytu dostępują wyłącznie firmy funeralne świadczące usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Dla organizatorów pochówków, którzy nie wiedzą od czego rozpocząć przygotowanie ostatniej drogi w serwisie internetowym firmy jest przejrzysty poradnik dający praktyczne wskazówki oraz dane kontaktowe do firmy, która zgłoszenia od rodzin Zmarłych przyjmuje przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

cerber

Zakład w Raszynie oferuje swoją pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności urzędowych, zarówno tych związanych z uzyskaniem dokumentów jak i zasiłków pogrzebowych z ZUS, KRUS, MSWiA oraz wojska. Do czasu wpływu pieniędzy na konto „Cerber” kredytuje swoje usługi.

W porozumieniu z rodziną Zmarłego niezwykle empatyczni i kulturalni pracownicy zakładu przygotowują uroczystość pogrzebową. Doświadczeni pracownicy firmy przygotują należycie grób oraz ciało, pomogą wybrać trumną lub urnę, wykonają wiązanki i wieńce, zadbają o nagłośnienie i oprawę muzyczną oraz fotograficzną pogrzebu.

Na życzenie rodziny uroczystość pogrzebowa może mieć charakter religijny lub świecki, a o jej terminie zakład pogrzebowy informuje poprzez nekrologi umieszczane w prasie i na tablicach ogłoszeń.

Przedsiębiorstwo pogrzebowe „Cerber” dysponuje nowoczesną flotą do transportu zwłok na terenie kraju i poza jego granicami. Można również powierzyć firmie transport żałobników i dowóz księdza na cmentarz. Firma posiada własne chłodnie, dzięki czemu łączny koszt usługi nie jest zależny od kontrahentów zewnętrznych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s